Jak soutěžit

Nakupte v době konání soutěže v prodejně LIDL
jednorázově jakékoliv výrobky Hamé v minimální hodnotě 59 Kč.
Zaregistrujte se zde.
Uschovejte všechny soutěžní účtenky pro případ výhry.
Soutěž probíhá od 12. 7. do 25. 7. 2021 exkluzivně ve všech prodejnách LIDL
na území České republiky.

Výhry

6x
paddleboard
ZRAY X1 10,2-32
  • kompaktní paddleboard určený především pro rekreační jízdu na klidnějších vodách
  • paddleboard s příslušenstvím zabalíte do transportního batohu
  • rozměry: délka 310 cm, šířka 81 cm, tloušťka 15 cm; max. zatížení 125 kg
  • součástí je transportní batoh, skládací pádlo, ruční pumpa, pojistný řemen, středová odnímatelná flosna, kompresorová redukce na autoventilek, opravná sada
10x
rodinný stan
Aspen 4
  • snadno postavitelný stan pro 4 osoby
  • tunelová konstrukce, více vchodů usnadňuje vstup do stanu a ze stanu
  • vodní sloupec 4.000 mm, SPF 50 ochranou proti UV záření
  • obytná plocha: 10,5 m2
    (ložnice 5,88 m2, předsíň 4,62 m2)
100x
dárková karta
LIDL
  • nabitá částka 1.000 Kč
  • s kartou můžete platit ve všech prodejnách Lidl v České republice
  • platnost karty je 12 měsíců
  • kartu lze uplatnit na celý sortiment zboží, kartou nelze platit na Lidl e-shop
  • kartu lze použít i pro částečné platby (není nutné vyčerpat celý zůstatek karty)

Registrace

Výherci

rodinný stan Coleman Aspen 4

datum a čas ze soutěžní účtenky město
1.12.07.2021-09:50Moravská Třebová
2.12.07.2021-12:05Náchod
3.14.07.2021-12:21Doksy
4.14.07.2021-17:37Hradec Králové
5.14.07.2021-19:29Benátky nad Jizerou
6.14.07.2021-08:43Tábor
7.15.07.2021-14:26Litoměřice
8.16.07.2021-18:47Vrchlabí
9.19.07.2021-08:51Liberec
10.22.07.2021-10:03Nová Paka

paddleboard

datum a čas ze soutěžní účtenky město
1.12.07.2021-20:14Kolín
2.13.07.2021-12:57Jindřichův Hradec
3.14.07.2021-17:17Praha
4.18.07.2021-11:16Hořovice
5.18.07.2021-18:01Písek
6.19.07.2021-14:12Dačice

dárková karta LIDL

datum a čas ze soutěžní účtenky město
1.12.07.2021-08:14Kladno
2.12.07.2021-09:01Benátky nad Jizerou
3.12.07.2021-10:08Olomouc
4.12.07.2021-10:24Frýdek – Místek
5.12.07.2021-10:40Břeclav
6.12.07.2021-10:53Jeseník
7.12.07.2021-12:41Lanškroun
8.12.07.2021-14:22Pardubice
9.12.07.2021-14:36Kroměříž
10.12.07.2021-15:03Hradec Králové
11.12.07.2021-15:41Teplice
12.12.07.2021-16:29Frýdek - Místek 1
13.12.07.2021-19:13Doksy
14.12.07.2021-20:47Brno
15.13.07.2021-08:58Kuřim
16.13.07.2021-10:07Tábor
17.13.07.2021-11:32Ústí nad Labem
18.13.07.2021-11:34Jirkov
19.13.07.2021-11:37Praha
20.13.07.2021-13:42Veselí nad Moravou
21.13.07.2021-13:56Karviná Ráj
22.13.07.2021-15:37Hradec Králové
23.13.07.2021-15:45Vrchlabí
24.13.07.2021-17:04Brno-Bohunice
25.13.07.2021-17:40Olomouc
26.13.07.2021-18:17Hradec Králové
27.13.07.2021-18:17Hradec Králové
28.13.07.2021-18:26Hradec Králové
29.14.07.2021-09:20Rosice
30.14.07.2021-09:39Karlovy Vary
31.14.07.2021-10:06Plzeň
32.14.07.2021-14:18Kralupy nad Vltavou
33.14.07.2021-15:03Dobříž
34.14.07.2021-15:24Valašské Klobouky
35.14.07.2021-16:26Holešov
36.14.07.2021-16:45Ostrava
37.14.07.2021-17:56Hradec Králové
38.14.07.2021-18:39Brandýs nad Labem
39.14.07.2021-19:05Sušice
40.14.07.2021-20:16Praha
41.15.07.2021-07:31Louny
42.15.07.2021-09:11Jihlava
43.15.07.2021-10:02Hlinsko
44.15.07.2021-10:25Třinec
45.15.07.2021-10:35Nová Paka
46.15.07.2021-10:38Nová Paka
47.15.07.2021-10:44Holešov
48.15.07.2021-11:47Zlín
49.15.07.2021-12:32Náchod
50.15.07.2021-14:35Cheb 2
51.15.07.2021-14:42Stříbro
52.15.07.2021-15:15Třebíč
53.15.07.2021-17:03Bohumín
54.15.07.2021-17:29Valašské Klobouky
55.15.07.2021-17:32Valašské Meziříčí
56.15.07.2021-19:50Blansko
57.16.07.2021-11:37Slavkov u Brna (okr. Vyškov)
58.16.07.2021-13:41Hradec Králové
59.16.07.2021-15:35Praha
60.16.07.2021-16:07Uherské Hradiště
61.16.07.2021-18:04Hradec Králové
62.16.07.2021-18:14Hradec Králové
63.16.07.2021-18:39Varnsdorf
64.17.07.2021-09:41Svitavy
65.17.07.2021-09:42Svitavy
66.17.07.2021-10:02Praha
67.17.07.2021-10:36Prostějov
68.17.07.2021-12:18Sokolov
69.17.07.2021-16:18Benešov
70.17.07.2021-19:06Písek
71.17.07.2021-19:23Červený Kostelec
72.17.07.2021-19:23Česká Lípa
73.17.07.2021-19:23Františkovy Lázně
74.17.07.2021-19:24Frýdlant
75.18.07.2021-11:27Benátky nad Jizerou
76.18.07.2021-14:11Prostějov
77.19.07.2021-08:22Plzeň
78.19.07.2021-09:43Bruntál
79.19.07.2021-13:23Mělník
80.19.07.2021-16:27Praha
81.19.07.2021-16:42Český Krumlov
82.19.07.2021-17:34Valašské Meziříčí
83.19.07.2021-17:45Žatec
84.20.07.2021-08:07Jičín
85.20.07.2021-14:45Praha
86.20.07.2021-17:52Valašské Meziříčí
87.20.07.2021-20:07Praha
88.21.07.2021-16:18Ostrava
89.21.07.2021-16:31Frýdlant nad Ostravicí
90.22.07.2021-08:53Pardubice
91.22.07.2021-15:31Kladno
92.22.07.2021-16:35Chlumec nad Cidlinou
93.22.07.2021-16:36Chlumec nad Cidlinou
94.23.07.2021-14:28Chomutov
95.23.07.2021-15:15Praha
96.23.07.2021-15:29Ústí nad Labem
97.24.07.2021-10:37Brno
98.24.07.2021-10:46Blansko
99.25.07.2021-13:38Bělá Pod Bezdězem
100.25.07.2021-16:56Jihlava
Úplná pravidla soutěže